Son güncelleme: 15 Ocak 2021

MyStambul.com sayfası üzerinden yapılan her türlü hizmet işlemlerinde rezervasyon kurallarımız kabul edilmiş sayılır. Tüm iptal ve değişiklikler, kullanıcılarımızın rezervasyon sırasında kabul edilen ve sözleşmede yer alan hizmet sözleşmesi çerçevesinde yapılmaktadır.

MyStambul.com internet sayfası üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında MyStambul Ltd ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Bu nedenle iptal veya değişiklik istekleri rezervasyonu yapan kişi tarafından, tarafımıza yazılı olarak bildirilmelidir. Bu durumda kurallar doğrultusunda iptal ve değişiklik ücretleri müşteriden alınır. Bu ücretler tatilin başlangıç tarihine yaklaştıkça artmakta bazı durumlarda %100 e kadar varmaktadır. İptal ve değişiklik ücretleri ürünü tedarik eden kurumların (tesislerin otel, villa ve s.) kurallarına göre değişiklik göstermekle beraber müşteri HalalBooking’a da ek ücret ödemekle yükümlüdür.

Banka veya Kredi kartıyla yapılan ödemelerin iadesinde toplam ödemenin 2.9%'a kadar ücret tutulabilinir. Bu ücretler tarafımıza gönderilen yazılı iletiye cevaben müşteriye bildirilir.