MyStambul turizm pazarında 15. yılını kutluyor. Bugün, İstanbul, Bursa, İzmit, Kapadokya ve benzeri tatillerde en iyi teklifleri içeriyor..

Müşterilerimize eğitimli ve kalifiye çalışanlar tarafından sunulmaktadır. Çalışmaları aynı prensibe dayanır-rezervasyon hizmeti otellerdeki yerleri doğrular, operasyon Departmanı transferler ve geziler sağlar. Bu, Mystambul'un geri kalan turistleri yüksek kaliteli ve konforlu hale getirmesini sağlar.

Profilimiz yerel turizmin en popüler alanlarında turistler için yüksek kaliteli hizmettir. Büyük turist akışlarıyla profesyonel olarak çalışmak ve Turizm pazarındaki durumu iyi anlamak için güvenilir ortaklar seçiyoruz. Biz turistler, VIP turlar için boş zaman fırsatları geniş bir yelpazede sunabiliyoruz.

Otel sektöründe ortaklarımız Marriott, Sheraton, Le Meridien, Princess, Hilton, Four Seasons ve diğerleri de dahil olmak üzere otel zincirlerinin lideridir.

MyStambul, her aşamada sunulan hizmetlerin kalite kontrolüne özel önem vermektedir. Turist eve dönene kadar Mystambul'da alındığı andan itibaren her uygulamayı dikkatle takip ediyoruz. Şirketin her yönü sürekli gelişiyor ve tüm ortaklarımız bu süreçte yer alıyor, MyStambul çalışanlarından bahsetmiyorum bile.